Lepsza komunikacja dzięki integracji ze Slack

W dzisiejszym wpisie postaram się przybliżyć korzyści wynikające z integracji Salesforce’a ze Slackiem. O samej platformie komunikacyjnej, stworzonej dla wzmacniania pracy zespołowej pisałam szerzej w tym poście. Ułatwia ona zarządzanie projektami wspierając naturalny sposób komunikacji, gdzie w kanałach i wiadomościach bezpośrednich członkowie porozumiewają się współpracując nad wieloma projektami. Kanały skupiają się wokół określonej tematyki dotyczącej np. projektów, wydarzeń, kont, leadów i zespołów.

Rozpowszechnienie pracy zdalnej na niespotykaną dotąd skalę wymusiło wiele zmian w organizacjach, zarówno w zakresie sposobu wykonywania obowiązków jak i wykorzystywanych narzędzi. Jeszcze większego znaczenia nabrały potrzeby takie jak np. bieżące śledzenie zmian w projektach i poszczególnych rekordach. Integracja systemu Salesforce i Slacka doskonale wychodzi temu naprzeciw..

Pozwala ona na połączenie kluczowych informacji z systemu Salesforce z odpowiednimi rozmowami toczącymi się w obrębie Slacka. Umożliwia to członkom zespołów pozostawanie na bieżąco, za sprawą customizowanych powiadomień dotyczących zmian i aktualizacji w obrębie rekordów w Salesforce, otrzymywanych na adekwatnych kanałach. Stwarza to też możliwość przeglądania wszystkich obiektów z dowolnego miejsca na Slacku, a także szybkiego dzielenia się odpowiednimi rekordami z właściwymi członkami zespołu

Sam proces integracji nie jest złożony i czasochłonny. Wykonująca go osoba nie musi posiadać umiejętności developerskich, ponieważ sprowadza się on do kilku prostych kroków, co obrazuje przygotowany przeze mnie film, umieszczony pod wpisem. Zapraszam do obejrzenia!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Wejdź do akcji z Salesforce Dynamic Actions

Next Article

Zapanuj nad danymi z Dynamic forms

Related Posts