Salesforce World Tour Essentials Warszawa 2024

Już 19 czerwca będzie miała miejsce kolejna edycja Salesforce World Tour Essentials. Największa w Polsce oficjalna konferencja poświęcona Salesforce odbędzie się na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Jak zawsze wstęp na wydarzenie będzie całkowicie darmowy. Wszyscy chętni powinni już teraz zgłosić chęć swojego udziału za pośrednictwem tego formularza. To wyjątkowo ważne, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Tegoroczna edycja skupi się na rozwiązaniach opartych na generatywnej sztucznej inteligencji, takich jak Einstein Copilot, które mają ogromny potencjał w automatyzacji i skalowaniu wszelkich procesów biznesowych. Choć szczegółowa agenda nie jest jeszcze znana, to obok prezentacji związanych bezpośrednio z systemem CRM spodziewać możemy się także nowości AI wdrożonych w rozwiązania takie jak np. Salesforce Data Cloud, Slack oraz Tableau.

Na wydarzenie składają się sesje, warsztaty, prezentacje oraz panele dyskusyjne organizowane przez firmę Salesforce wspólnie z jej Partnerami i Klientami. W efekcie możemy liczyć na inspirujące i merytoryczne przykłady wdrożeń z wielu różnych branż.

Otwierająca prezentacja planowana jest na godzinę 9:45 (wstęp możliwy będzie od godziny 8:30) a całe wydarzenie zakończy się około godziny 18.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Profile i zestawy uprawnień w Salesforce

Next Article

Koniec wsparcia dla Workflow Rules & Process Builder'a

Related Posts