Wszystko o Dreamforce 2023

Tegoroczna edycja Dreamforce odbędzie się w dniach 12-15 września i jak co roku będzie miała miejsce w San Francisco. Podobnie jak poprzednim razem będzie ją można śledzić zupełnie za darmo poprzez platformę Salesforce+. Event jest zapowiadany jako największe wydarzenie AI roku.

Wideo promujące Dreamforce 2023

Śledzenie wydarzenia online

Osoby chcące śledzić wydarzenie online powinny zapisać się na nie poprzez tę stronę. Rejestracja jest darmowa i wymaga podania jedynie podstawowych informacji na swój temat takich jak miejsce zatrudnienia, branża i wielkość firmy. Po zarejestrowaniu będziemy mieć możliwość stworzenia własnego harmonogramu wybierając interesujące nas sesje z poniższej listy:

18:45 – 19:00
Dreamforce Today: Welcome to Dreamforce
Dreamforce Today pozwoli Ci rozpocząć przygodę z tegoroczną edycją Dreamforce. Zapoznasz się tutaj z najważniejszymi ogłoszeniami dotyczącymi produktów i sztucznej inteligencji, zobaczysz harmonogramem transmisji i przygotujesz się na główną prezentację.

19:00 – 21:00
Dreamforce Main Keynote
Podczas tego wydarzenia poznasz najnowsze innowacje, które zaprezentuje CEO Salesforce Marc Benioff wraz z gośćmi specjalnymi.

21:00 – 21:30
Dreamforce Today: Main Keynote Highlights and Insights
Zobacz podsumowanie i analizę ogłoszeń z Dreamforce Main Keynote. Przekonaj się w jaki sposób Salesforce wprowadza sztuczną inteligencję.

21:30 – 22:30
Tableau Keynote: Reimagining Analytics for the AI Era
Poznaj analitykę nowej generacji, opartą na połączonych danych i sztucznej inteligencji, która pozwoli Ci podejmować jeszcze lepsze decyzje biznesowe.

22:30 – 23:00
Better Together: The Salesforce Unified Analytics Experience
Ulepsz środowisko Salesforce dzięki ujednoliconej analityce poprzez płynną integrację Tableau, CRM Analytics oraz raportów i pulpitów nawigacyjnych. Wszystko po to, aby zapewnić użytkownikom CRM kontekstowe i przydatne informacje.

23:00 – 23:30
Dreamforce Live
Sprawdź najnowsze wiadomości z Dreamforce. Posłuchaj ekspertów Salesforce i dowiedz się, jak sztuczna inteligencja wpływa na sukces klientów.

23:30 – 00:30
Tech & Media Keynote: How Data + AI Are Reshaping the Future
Granice między technologią a mediami wciąż się zacierają. Dołącz do liderów branży, aby dowiedzieć się, w jaki sposób wykorzystanie danych i AI tworzy głębsze relacje z klientami.

23:30 – 00:30
IT Keynote: Build Your Customer 360 with Trusted AI
Dowiedz się, jak rozwiązać najtrudniejsze wyzwania IT za pomocą sztucznej inteligencji, danych i CRM.

00:30 – 1:30
The Future of Trusted AI with Marc Benioff and Sam Altman
Potencjał sztucznej inteligencji jest nieograniczony, ale możliwości, które przed nami stoją, nie są pozbawione ryzyka. Marc Benioff i Sam Altman (CEO OpenAI) opowiedzą o tym, jak ważne dla przyszłości sztucznej inteligencji jest zaufanie.

00:30 – 1:00
AI Spotlight: How to Build, Test, and Ship AI-powered Apps
Zastosuj najlepsze praktyki ALM w celu szybkiego, bezpiecznego i skalowalnego wprowadzania innowacji AI w Customer 360 dzięki Einstein for Developers, Sandboxes, Data Mask, DevOps Center i nie tylko.

1:00 – 1:30
Dreamforce Live
Zapoznaj się z najważniejszymi wiadomościami i wydarzeniami z Dreamforce. Dowiedz się jak dane, sztuczna inteligencja i CRM wpływają na sukces klientów.

1:30 – 2:00
Dreamforce Tonight: Highlights from Day One
Zapoznaj się z najważniejszymi ogłoszeniami i innowacjami zaprezentowanymi pierwszego dnia Dreamforce oraz tym jak Salesforce wspiera klientów dzięki mocy sztucznej inteligencji.

1:30 – 2:30
MuleSoft: Experience the Future of AI and Hyperautomation
Dowiedz się w jaki sposób platforma hiperautomatyzacji MuleSoft łączy sztuczną inteligencję z najlepszą w swojej klasie integracją, automatyzacją i zarządzaniem interfejsami API.

2:00 – 2:30
The AI Revolution: Who’s in Charge?
Sztuczna inteligencja oficjalnie wkroczyła na scenę. Ale co będzie dalej? Dołącz do tej porywającej dyskusji na temat rewolucji sztucznej inteligencji – tego, jak zmieni ona sposób naszej pracy i kto będzie budował jej przyszłość.

2:30 – 3:00
TIME100 Talks: AI for Humans, Not Robots
Zobacz dlaczego budowa lepszego świata z wykorzystaniem technologii ma na swojej drodze wiele poważnych wyzwań oraz jak sobie z nimi poradzić.

2:30 – 3:15
Marc Benioff and Bob Sternfels on Transformative Leadership
Posłuchaj Marca Benioffa i Boba Sternfelsa z McKinsey i dowiedz się jak liderzy poruszają się w erze nieustannych innowacji.

14:00 – 16:00
Inside Dreamforce: The EMEA Edition
Poznaj najnowsze wiadomości z Dreamforce. Dowiedz się, jak firmy w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce wykorzystują sztuczną inteligencję, dane i CRM, aby osiągnąć sukces wśród klientów.

16:00 – 16:30
Brasil no Dreamforce 2023 | Brazil at Dreamforce 2023
Dołącz do zespołu Salesforce Brazil, aby porozmawiać o sztucznej inteligencji, danych i CRM w kontekście brazylijskich klientów Salesforce.

16:30 – 17:00
Latinoamérica en Dreamforce | Latin America at Dreamforce
Dołącz do zespołu Salesforce Latin America, aby porozmawiać o sztucznej inteligencji, danych i CRM w kontekście regionalnych klientów Salesforce.

17:30 – 18:00
Welcome to Day Two: Dreamforce Today
Magia Dreamforce trwa nadal dzięki kolejnym innowacjom w dziedzinie sztucznej inteligencji, ekscytującym prezentacjom i ważnym ogłoszeniom. Nadrób zaległości i przygotuj się na dzień drugi.

18:00 – 19:00
Sales Keynote: Accelerate Sales with Trusted AI for Everyone
Dowiedz się, jak zwiększyć produktywność i przychody dzięki AI w Salesforce.

18:00 – 19:00
Customer Success Keynote: Maximize ROI with a Path to AI
Dowiedz się, jak firmy zaczęły czerpać korzyści ze sztucznej inteligencji. Bez względu na to, gdzie jesteś na swojej drodze, Salesforce Customer Success wesprze Cię na Twojej drodze z AI.

19:00 – 19:30
AI Spotlight: Did You Know Sales Cloud Can Do That?
Uwolnij potencjał Sales Cloud. Dowiedz się w jaki sposób nowe funkcje sztucznej inteligencji mogą zautomatyzować wyszukiwanie i usprawnić komunikację oraz spotkania z klientami, aby zwiększyć wydajność sprzedaży.

19:00 – 19:30
AI Spotlight: 3 Tips to Unlock Your AI Potential
Najważniejszym momentem transformacji jest czas przed jej rozpoczęciem. Dołącz do ekspertów Salesforce Professional Services, aby dowiedzieć się, jak ocenić gotowość AI i strategicznie zaplanować długoterminowy sukces.

19:30 – 20:00
Dreamforce Live
Dołącz do panelu ekspertów i klientów, aby omówić najnowsze innowacje i dowiedzieć się, w jaki sposób sztuczna inteligencja może zasilić sprzedaż.

19:30 – 20:30
Commerce Keynote: Automate Growth with the #1 AI Platform
Dowiedz się, jak firmy napędzają swój wzrost dzięki innowacjom, które zwiększają produktywność sprzedawców, podnoszą przychody, automatyzują i redefiniują biznes z pomocą sztucznej inteligencji.

20:00 – 21:00
Service Keynote: Reimagine Service for the AI Era
Dowiedz się, jak aktywować sztuczną inteligencję w obsłudze klienta, aby obniżyć koszty, wzmocnić swoje zespoły i spełnić oczekiwania klientów na dużą skalę.

20:30 – 21:00
AI-Powered Personalization in B2B Commerce
Omówienie sposobów w jaki sztuczna inteligencja może umożliwić spersonalizowane rekomendacje produktów, dostosowane strategie promocyjne i spersonalizowane kampanie marketingowe w celu zwiększenia zaangażowania klientów i sprzedaży.

21:00 – 21:30
AI Spotlight: Boost Service Efficiency and Delight Customers
Każda firma potrzebuje strategii AI. Dowiedz się, jak Einstein na nowo definiuje satysfakcję klientów i wydajność usług. Zapoznaj się z najnowszą mapą drogową produktów Salesforce, aby już dziś zacząć korzystać ze sztucznej inteligencji.

21:00 – 21:30
Dreamforce Live
Zapoznaj się z największymi nowościami na Dreamforce Live. Dowiedz się, jak Commerce Cloud wpływa na sukces klientów i poznaj najnowsze innowacje w zakresie sztucznej inteligencji.

21:30 – 22:00
Dreamforce Live
Nadrób zaległości i zobacz jak firmy odnoszą sukcesy w obsłudze swoich klientów.

21:30 – 22:30
Admin Keynote: Deliver the Future of Business
Dane + AI + CRM szybko zmieniają przyszłość biznesu, a umiejętności #AwesomeAdmins są teraz w centrum uwagi. Dołącz do liderów produktów i administratorów Salesforce, aby zobaczyć prezentacje na żywo i mapy drogowe produktów.

22:00 – 23:00
Financial Services Keynote: Empower Your Customer’s Success
Dowiedz się, jak wykorzystać sztuczną inteligencję i dane w czasie rzeczywistym, aby zapewnić lepsze wyniki dzięki Salesforce for Financial Services.

22:30 – 23:00
Democratizing Entrepreneurship in an AI-First World
Zapoznaj się z opinią will.i.am na temat ścieżek AI i ustanawiania nowych standardów rozwoju treści oraz ochrony własności.

23:00 – 00:00
Healthcare & Life Sciences Keynote: A New Day for Health
Obniż koszty dzięki automatyzacji. Pomóż zespołom szybciej dostarczać ratujące życie urządzenia i terapie dzięki Salesforce AI CRM dla systemu ochrony zdrowia.

23:00 – 00:00
Marketing Keynote: Marketing in Generation AI
Aby utrzymać wzrost, marketerzy muszą wprowadzać innowacje w całym cyklu życia kampanii. Dowiedz się, w jaki sposób Trailblazers przekształcają swoją działalność dzięki Data + AI + CRM.

00:00 – 1:00
Nature: The Best Tech for Fighting Climate Change
Podczas gdy nowe technologie zmieniają świat, niektóre z najbardziej innowacyjnych rozwiązań można znaleźć w naturze. Dołącz do dr Jane Goodall i Rainna Wilsona, aby dowiedzieć się, jak wspólnie możemy rozwiązać kryzys klimatyczny.

00:00 – 00:30
Data Cloud + Einstein: Plan Your Marketing Data Strategy
Obietnica CDP i marketingu opartego na sztucznej inteligencji jest kusząca, jednak złej jakości dane przeszkadzają w osiągnięciu personalizacji na dużą skalę. Dowiedz się, jak sobie z tym poradzić.

00:30 – 1:00
Dreamforce Live
Zobacz najnowsze innowacje w marketingu i poznaj wszystkie najważniejsze wiadomości i ogłoszenia.

1:00 – 1:30
Dreamforce Tonight: Highlights from Day Two
Zapoznaj się ze wszystkimi najważniejszymi wydarzeniami, historiami sukcesu klientów i najnowszymi ogłoszeniami dotyczącymi sztucznej inteligencji. Przygotuj się na ostatni dzień Dreamforce w towarzystwie zaproszonych gości specjalnych.

1:00 – 2:00
Architect Keynote: The Future Is Well-Architected
Dołącz do Parkera Harrisa jego gości, aby dowiedzieć się, jak stosować zasady Salesforce Well-Architected w zakresie sztucznej inteligencji, danych i CRM. Zobacz najnowsze innowacje od strony architektów i inżynierów, którzy je stworzyli.

1:30 – 2:15
Leading with Trust: Marc Benioff & Matthew McConaughey
Aby zbudować lepszą przyszłość, zaufanie musi znajdować się w centrum wszystkiego co robimy. Matthew McConaughey opowie między innymi o zaufaniu, inicjatywie grantowej Greenlights oraz swojej nowej książce “Just Because”.

2:00 – 3:00
Empowering Nonprofits in Times of Change with Data + AI + CRM
Zobacz, jak organizacje non-profit maksymalizują pełny cykl finansowania, dostarczania i mierzenia wpływu za pomocą Data + AI + CRM.

3:00 – 3:45
Can Ethics and AI Co-Exist?
Weź udział w dyskusji na temat etycznego rozwoju sztucznej inteligencji i tego, w jaki sposób może ona zmienić sposób, w jaki jednostki, firmy i rządy mogą stworzyć bezpieczną i opartą na zaufaniu przyszłość.

3:45 – 4:15
TIME100 Talks: What Can the Universe Teach Us About AI?
Światowej sławy ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji opowie o tym, jak ciekawość wszechświata doprowadziła ją do poszukiwania czegoś więcej w sztucznej inteligencji.

4:15 – 5:00
Dreamfest
Dreamfest to oficjalne święto Dreamforce, gromadzące Trailblazerów z całego świata na niezwykłym koncercie, granym na rzecz szpitali dziecięcych UCSF Benioff.

17:30 – 18:00
Welcome to Day 3: Dreamforce Today
Zapoznaj się z najważniejszymi wiadomościami z Dreamforce i zobacz, co czeka nas trzeciego dnia..

18:00 – 19:00
AI and Data Keynote: Invest in Your AI Future
Zobacz, w jaki sposób Twoje zespoły mogą wykorzystać sztuczną inteligencję zabezpieczoną wiodącymi mechanizmami kontroli.

18:00 – 18:30
CEO Talks: Forging a Brighter Future of Work with Honest AI
Dołącz do CEO Anthropic Dario Amodei i CEO Slack Lidiane Jones i dowiedz się w jaki sposób systemy sztucznej inteligencji mogą zwiększyć produktywność oraz poprawić wyniki biznesowe.

18:30 – 19:30
Consumer Goods Keynote: Deliver Profitable Growth
Posłuchaj o tym jak wykorzystać sztuczną inteligencję, dane i CRM, aby zapewnić rentowny wzrost.

19:00 – 19:30
Dig Deep into Data Privacy with the Einstein Trust Layer
Najlepsze w swojej klasie zabezpieczenia Salesforce są natywnie wbudowane w Einstein. Dowiedz się, w jaki sposób Einstein Trust Layer odpowiada na wyzwania związane z prywatnością danych generatywnej sztucznej inteligencji.

19:30 – 20:00
Dreamforce Live
Zobacz dlaczego Salesforce, zasilany przez Einstein i Data Cloud, jest numerem 1 wśród AI CRM. Posłuchaj liderów, klientów i gości specjalnych!

19:30 – 20:30
Manufacturing Keynote: The Future of Customer Operations
Dołącz do pionierów branży, aby zapoznać się z najnowszymi innowacjami Salesforce, które napędzają przyszłość interakcji z klientami opartymi na danych, sztucznej inteligencji i CRM.

20:00 – 21:00
Slack Keynote: Meet the Future of Intelligent Productivity
Odkryj, w jaki sposób Slack zapewnia produktywność i co wnosi do niego sztuczna inteligencja. Dowiedz się dlaczego Slack jest drzwiami do Customer 360.

20:30 – 21:30
True to the Core Customer Forum
Wysłuchaj liderów, którzy podzielą się najważniejszymi informacjami z mapy drogowej Salesforce i odpowiedzą na pytania na żywo.

21:00 – 21:30
AI Spotlight: Power Your Frontline Teams with Field Service
Poznaj przyszłość generatywnej sztucznej inteligencji w Slack. Dowiedz się, w jaki sposób Slack GPT pomoże Ci podsumowywać rozmowy, automatyzować przepływy pracy i wyświetlać spostrzeżenia oparte na sztucznej inteligencji.

21:30 – 22:00
Dreamforce Live
Zapoznaj się ze wszystkimi nowościami i ogłoszeniami z Dreamforce Live. Dowiedz się, jak Slack wpływa na sukces klientów.

21:30 – 22:30
Admin Preview: Winter ’24 Release Readiness Live
Zapoznaj się z najważniejszymi funkcjami dla administratorów dostarczonymi w wersji Winter ’24. Obejrzyj pokazy na żywo ekscytujących nowości produktowych i uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania.

22:00 – 23:00
Dreampitch: Calling AI Heros
W jaki sposób firmy mogą wykorzystać sztuczną inteligencję, aby wywrzeć wpływ? Zobacz, jak niektórzy z najzdolniejszych współczesnych przedsiębiorców prezentują swoje rozwiązania AI w celu budowania lepszego świata.

22:30 – 23:30
Developer Keynote: The Future of Development
Dołącz do prezesa i dyrektora ds. inżynierii, Srini Tallapragada, i jego gości, aby dowiedzieć się o innowacyjnym rozwoju w Salesforce.

23:00 – 00:00
Public Sector Keynote: The Future of Government Is Here
Zobacz, w jaki sposób organizacje sektora publicznego szybciej dostosowują się do zmian dzięki rozwiązaniom Data + AI + CRM.

23:30 – 00:30
Developer Preview: Winter ’24 Release Readiness Live
Poznaj najnowsze funkcje deweloperskie, narzędzia i innowacje w wersji Winter ’24, a następnie porozmawiaj na żywo z ekspertami Salesforce ds. produktów.

00:00 – 1:00
Taking Creative Control: Lights, Camera, AI
Ponieważ sztuczna inteligencja zmienia rozrywkę, rywalizacja o oryginalność i to co definiuje własność, wpłynie na nas wszystkich.

00:30 – 1:15
US Tech Leadership: Governors Investing in Innovation
Posłuchaj gubernatorów kształtujących przyszłość innowacji w USA.

1:00 – 1:30
Dreamforce Tonight: Highlights from Dreamforce 2023
Omówienie wszystkich nowości, innowacji i ogłoszeń z Dreamforce 2023.

2:00 – 2:30
TIME100 Talks: AI’s Big Dilemma: If We Can, Should We?
Osoby najbardziej narażone na negatywny wpływ sztucznej inteligencji często nie mają prawa głosu. Dr Ayanna Howard chce to zmienić. Dołącz do sesji aby zrozumieć związek między ludźmi, robotami i zaufaniem.

Udział w wydarzeniu na żywo

Ci, którzy na Dreamforce wybierają się do San Francisco pełną agendę znajdą pod tym adresem wraz z szerokimi możliwościami filtrowania poszczególnych wydarzeń (np. po roli, branży, produkcie i temacie). Łącznie na uczestników czeka ponad 1500 sesji, dlatego warto też skorzystać z dedykowanej aplikacji, która z pewnością ułatwi zaplanowanie swojej ścieżki:

Linki do aplikacji mobilnej Salesforce Events

Dla osób chcących przekonać swojego przełożonego do tego, że powinny uczestniczyć w wydarzeniu, Salesforce przygotował specjalny szablon wiadomości. Dowiemy się z niego, między innymi, że 93% uczestników Dreamforce nauczyło się czegoś, co pomogło im rozwiązać wyzwanie biznesowe oraz czegoś co pozwoliło zwiększyć wydajność lub zaoszczędzić czas. 90% uczestników poznało rozwiązania lub narzędzia, które mogą pomóc im w lepszym zaangażowaniu i/lub nawiązaniu kontaktu z klientami, a 89% odkryło nowe, pomocne narzędzie lub produkt. Dane te pochodzą z ankiety Salesforce z 2023 r. przeprowadzonej wśród 2537 uczestników Dreamforce 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Nadchodzi Zima'24

Next Article

Zaufane zakresy IP oraz godziny pracy w Salesforce

Related Posts