Czym jest Dreamforce?

Jeśli jesteś nowy w świecie Salesforce pewnie zastanawiasz się o co chodzi z tym Dreamforcem. Najkrócej definiując Dreamforce można określić go jako coroczne wydarzenie o formule  konferencji (organizowane od 2003 r.), które łączy Salesforce’ową społeczność, dostarczając okazji do nauki, rozrywki, filantropii, a także networkingu.

To przestrzeń do celebrowania sukcesów własnych, jak i klientów. To także najważniejsza atrakcja roku, która teraz dzięki globalnej transmisji za pośrednictwem platformy Salesforce+, ma dostęp łatwiejszy niż kiedykolwiek. Dzięki niej nie trzeba być już w San Francisco osobiście, aby doświadczyć tego wydarzenia. Salesforce+ dostarcza tej możliwości bezpiecznie i bez barier, dla wszystkich nawet z najdalszych zakątków globu. W 2021 r. w Dreamforce uczestniczyło 170 tysięcy osób (1000 osobiście, a 160 tysięcy online). Nieważne, czy jesteś freelancerem, pracujesz dla kilkuosobowej firmy czy korporacji z listy Fortune 500, możesz dużo wynieść z tego wydarzenia.

Dreamforce – punkt odbioru pakietu startowego, źródło: prywatne archiwum

Z biegiem lat Dreamforce stał się czymś więcej niż tylko konferencją – to niepowtarzalne doświadczenie. Inspirujące sesje i przemówienia, wizjonerskie myślenie o przyszłości technologii – to chleb powszedni tego wydarzenia.

Nadrzędnym zamysłem wydarzenia są od początku walory edukacyjne. Edycja z 2021 r. oferowała dostęp do 4 kanałów z ponad 100 godzinami innowacyjnych i inspirujących treści:

Prime Time Channel

Tutaj prezentowane są najświeższe wiadomości i ogłoszenia, istnieje możliwość posłuchania co w Salesforcie piszczy bezpośrednio od dyrektora generalnego i współzałożyciela Salesforce (Marc Benioff) oraz dyrektorów Salesforce. To szansa także na obejrzenie światowych liderów i twórców zmian i zapoznania się z ich historiami sukcesu i ewolucji.

Trailblazer Channel

Pionierzy, innowatorzy przedstawiają, w jaki sposób Salesforce może być wykorzystany do konstruowania udanej kariery, firmy i społeczności.

Customer 360 Channel

Tutaj istnieje szansa na zapoznanie się z zakulisowymi nowinkami od twórców Salesforce, a także perypetiami pionierów w drodze do sukcesu.

Industries Channel

Pozwala na czerpanie inspiracji z historii innowatorów z sektorów napędzających wzrost i przekształcających wizerunek swoich branż w zupełnie cyfrowym środowisku pracy.

Jeśli zatem chciałbyś zobaczyć miejsce, w którym Trailblazers z całego świata spotykają się, aby dzielić się swoimi historiami i uczyć się od siebie nawzajem – Dreamforce jest dla Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Podsumowanie Dreamforce 21

Next Article

Pierwsze kroki z Trailhead

Related Posts