Zdecyduj o zmianach w Salesforce!

Głosowanie w Salesforce

Zostały zaledwie 4 dni (do 7 lutego 2022 r.) aby wziąć udział w głosowaniu na pomysły rozwiązań, które powinny zostać priorytetowo zrealizowane przez Salesforce’a . Udział w głosowaniu daje nam realny wpływ na kształtowanie przyszłych wydań systemu. 

Jak wygląda samo oddawanie głosów? Każdy uczestnik otrzymuje 100 monet do rozdysponowania między wybranymi pomysłami. Posiadana pulę można też wykorzystać na jedną, ulubioną ideę (zgodnie z własnymi priorytetami). W rezultacie rozwiązania, które zdobędą największą liczbę monet skupią na sobie uwagę zespołów produktowych Salesforce’a.

Tutaj znajduje się miejsce, w którym można oddać swoje głosy a także zgłaszać nowe pomysły. Znajduje się tu także na bieżąco aktualizowany ranking pomysłów, które do tej pory otrzymały najwięcej głosów (wraz z kategoriami do których należą i oznaczeniem nakładu sił potrzebnych do ich realizacji). Tymczasem w zakładce winners dostępna jest lista zwycięzców poprzednich edycji (głosowanie odbywa się trzy razy do roku). Lista uzupełniona jest o kategorie danych rozwiązań, status realizacji i termin dostępności danego rozwiązania (np. wydanie Winter’ 24).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Personalizacja aplikacji Salesforce

Next Article

Zwiększ adopcję rozwiązań z in-app guidance

Related Posts