Zdobądź darmowy certyfikat Salesforce lub zniżkę!

Jeśli chcesz zdobyć pierwszy certyfikat Salesforce, to teraz jest ku temu najlepsza okazja. Salesforce ofertuje dwie promocje, z których naprawdę warto skorzystać!

Pierwsza promocja to ‘Salesforce Certification Days’, w ramach której możemy zapisać się na darmowe, półdniowe webinary pomagające w przygotowaniach do zdania certyfikatu. Co więcej, każdy uczestnik otrzyma voucher, który obniża o 40$ koszt każdego kosztującego 200$ egzaminu. Warto się przy tym pospieszyć, ponieważ wszystkie szkolenia odbywają się lipcu i sierpniu, a na część z nich brakuje już miejsc. Wszystkie szczegóły i terminy znajdziecie w tym miejscu.

Na tym jednak nie koniec. Dzięki drugiej akcji, o nazwie ‘Certification Celebration Giveaway’ każda osoba, która zda swój pierwszy certyfikat do końca września otrzyma voucher o wartości 200$, dzięki któremu kolejny certyfikat będzie mogła zdać zupełnie za darmo! Szczegóły tej akcji opisane są tutaj.

Łącznie, zdając dwa pierwsze certyfikaty zapłacimy jedynie 160$ (zamiast 400$). Nie pozostaje więc nic innego jak zapisać się na webinar i udać się w kierunku Trailhead’a.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Spójna i szybka komunikacja z Quick Text

Next Article

Poznaj Salesforce Analytics Home

Related Posts