Salesforce Live w Warszawie!

Już 13 października na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się wydarzenie Salesforce Live. Będzie to inspirująca konferencja pełna wyjątkowych pomysłów i innowacji. O popularności tego wydarzenia świadczy fakt, że już na kilka dni przed jego rozpoczęciem wszystkie miejsca zostały zarezerwowane.

Grafika promująca wydarzenie Salesforce Live w Polsce

Każdy uczestnik konferencji może liczyć na sporą dawkę informacji, dzięki którym dowie się jak Salesforce pomaga w lepszym poznaniu klientów oraz dzięki czemu zapewnia im unikalne i spersonalizowane doświadczenie prowadzące do zakupu oferowanych przez daną firmę produktów lub usług.

Podczas wydarzenia eksperci Salesforce poruszą wiele aktualnych tematów biznesowych pokazując w jaki sposób zintegrowana platforma Salesforce Customer 360 jest w stanie wspierać tworzenie silnej więzi klienta z marką oraz jak napędzać cyfrową transformację firmy. Wśród zagadnień nie zabraknie też prezentacji możliwości Salesforce Genie, Marketing Cloud, Mulesoft, integracji Slack oraz potencjału Tableau. Swoimi doświadczeniami dzielić się będą również Partnerzy Salesforce i kluczowi klienci.

Pełna agenda wraz z wszystkimi praktycznymi informacjami na temat wydarzenia znajduje się pod tym adresem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Poznaj Salesforce Genie

Next Article

Łatwy kontakt dzięki Web-to-Case

Related Posts