Poznaj Salesforce Analytics Home

Raporty i dashboardy są jednym z najczęściej wykorzystywanych elementów systemu Salesforce. Swoją popularność zawdzięczają łatwemu interfejsowi oraz niezwykłej użyteczności, dzięki której możemy w wygodny i efektywny sposób śledzić wszystkie istotne dla nas dane i wyniki.

Standardowo zarówno raporty jak i dashboardy dostępne były z poziomu dwóch osobnych tabów. Wraz z releasem Summer’22 możemy skorzystać z nowego, alternatywnego rozwiązania jakim jest Analytics Home. 

Analytics Home to nie tylko nowy sposób prezentacji, łączący w jednym widoku raporty, dashboardy oraz dedykowane im foldery, ale także nowa wyszukiwarka przeszukująca jednocześnie wszystkie te elementy. Znajdziemy tu też spersonalizowane per użytkownik rekomendacje (w tym: rzeczy, które utworzyliśmy, elementy które zostały nam udostępnione oraz to co w ostatnim czasie przeglądaliśmy).

Co ważne aktywacja nowej funkcji jest bardzo prosta (i odwracalna) oraz w żaden sposób nie ogranicza możliwości korzystania ze standardowych tabów raporty i dashboardy. Jeśli chcesz już teraz przekonać się jak uruchomić i jak działa nowe rozwiązanie – obejrzyj poniższe nagranie, na którym to pokazuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Zdobądź darmowy certyfikat Salesforce lub zniżkę!

Next Article

Salesforce Dynamic Related List w praktyce

Related Posts